V této kategorii najdete široký výběr kvalitních hliníkových profilů, hliníkových lamel a profilů pro brány a ploty. Vyberte si z desítek různých typů hliníkového profilu a doplňte jej spojovacím materiálem od KOVOINOXU.

K čemu slouží hliníkový profil?

Hliníkový profil obvykle tvoří součást konstrukce. Obvyklý je hliníkový profil ve tvaru tyče, hranolu, jeklu nebo v dalších tvarech. S pomocí hliníkových profilů lze sestavovat jak stavební konstrukce, tak například brány nebo ploty, kde mohou zároveň sloužit jako výplň. 

Jak vybírat hliníkové profily 

Pro maximálně snadný a rychlý výběr správného hliníkového profilu můžete využít filtrování v záhlaví stránky, kde si můžete pohodlně zvolit konkrétní rozměr, popřípadě průměr nebo délku. Přesné rozměry jsou vždy uvedeny také v detailu každého z produktů. U tyčí si lze zvolit délku od 1 do 6 metrů.
Pokud si s výběrem hliníkových profilů nevíte rady, jsme tu pro vás: neváhejte nás kontaktovat.

Materiál hliníkového profilu 

Hliníkové profily z naší nabídky jsou vyrobeny z přírodního hliníku bez povrchové úpravy.

Hliníkové profily Brno

Potřebujete rychle sehnat hliníkové profily v Brně? Pak jste tu správně: KOVOINOX se svojí pobočkou v Brně na ulici Vídeňská umožňuje bezplatný osobní odběr objednaných hliníkových profilů i dalšího zboží z našeho e-shopu. Dostupnost každého hliníkového profilu si můžete ověřit v detailu produktu.

Pokud nejste z Brna, jsme schopni hliníkové profily doručit kamkoliv v rámci ČR. Dodáváme hliníkové profily až do délky 6 metrů.

Proč si vybrat hliníkové profily od KOVOINOXU?

  • Máme široký sortiment hliníkových profilů skladem
  • Objednávky obvykle expedujeme do 48 hodin
  • Zákazníci našeho e-shopu si pochvalují skvělé ceny, rychlé dodání a bezproblémovou komunikaci
  • Vlastníme Heureka certifikát Ověřeno zákazníky

Rádi vám poradíme s výběrem hliníkových profilů i s čímkoliv dalším

Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu