V této kategorii můžete pohodlně vybírat a nakupovat různé typy hutního materiálu pro univerzální využití. Objednejte si kvalitní hutní materiál dle svého přání a přidejte se k tisícům spokojených zákazníků KOVOINOXU.

K čemu slouží hutní materiál?

Hutní materiál z naší nabídky můžete využít například při stavbě plotů, bran a dalších činností v rámci domu, dílny a zahrady. 

Hutní materiál e-shop

Nemáte čas objíždět stavebnictví? Vyberte si v pohodlí domova hutní materiál v našem e-shopu. Pro snadnější nákup jsme pro vás veškerý hutní materiál rozdělili do následujících podkategorií:

Hutní materiál – plechy: v těchto podkategoriích najdete jak klasické plechy v různých rozměrech, tak speciální plechy 3D s různými vzory. Nechybí ani perforované plechy a také speciální designové kovové výplně s laserovými vzory. 

Hutní materiál – tyče: tento typ hutního materiálu jsme v našem e-shopu rozdělili podle průřezu a tvaru. Vybírat zde můžete:

Výběr hutního materiálu

Hutní materiál v našem e-shopu je vyrobený z kvalitní oceli s povrchovou úpravou nebo bez. V detailu každého z produktů jsou uvedeny podrobné informace o rozměrech. Při výběru se nemusíte obávat ani nadrozměrného zboží – jsme schopni doručit vše až k vašim dveřím.

Hutní materiál Brno

Náš e-shop s hutním materiálem je ideální pro všechny, kdo hledají kvalitní hutní materiál v Brně. Objednávku si totiž můžete vyzvednout osobně na naši pobočku v Brně (ul. Vídeňská) a ušetřit tak na poštovném. Stačí si zvolit tento typ dopravy v objednávce. Veškeré informace o adrese a otevírací době najdete v sekci Kontakty.

Proč si pořídit hutní materiál právě od KOVOINOXU?

  • Nabízíme široký sortiment hutního materiálu za skvělé ceny
  • Od určité částky můžete získat dopravu zdarma, a to i u nadrozměrných objednávek
  • Umožňujeme osobní odběr v Brně zdarma
  • Většinu hutního materiálu máme skladem a můžeme jej ihned odeslat
  • Více než 99 % procent zákazníků je spokojeno s nákupem a opakovaně se k nám vrací

Pro věrné klienty máme připravený výhodný věrnostní program

Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu