V této kategorii si můžete vybírat čtvercové uzavřené profily – Mimo dalších rozměrů např. jekl 30x30 v různých tloušťkách materiálu. Každý jekl 30x30 z této nabídky je vyrobený z kvalitního kovaného materiálu profesionálním postupem a má dlouhou životnost. Jeho výhodou je vysoká odolnost, nízká hmotnost a velká stabilita.

Při výběru jeklu 30x30 prosím dbejte na výběr správné tloušťky, která je vždy uvedena v názvu a popisu produktu. Všechny jekly v této kategorii jsou bez povrchové úpravy.

Kde se jekly používají?

Zobrazit více

Nerezové jekly KOVOINOX

Všechny nerezové jekly, které můžete nakupovat v této kategorii, jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli AISI 304. Co to znamená? Tyto nerezové jekly jsou vyrobeny z nejpoužívanějšího typu oceli. Proč si vybrat právě nerezové jekly AISI 304?

  • Nerezové jekly AISI 304 jsou odolné vůči vodě
  • Nerezové jekly AISI 304 jsou odolné vůči slabým kyselinám
  • Nerezové jekly AISI 304 mohou mít broušenou nebo kartáčovanou povrchovou úpravu
  • Nerezové jekly AISI 304 se hodí zejména pro použití v interiéru

Nerezové jekly – ceník

Nerezové jekly pro vás máme za bezkonkurenční internetové ceny. Díky tomu si u nás můžete pořídit nerezové jekly v různých rozměrech a délkách již od 172 Kč bez DPH. Jekly i další sortiment často zlevňujeme v rámci speciálních akcí. Zákazníci registrovaní ve věrnostním programu mohou sbírat body, které lze poté uplatnit k úhradě další objednávky.

Jak nakupovat nerezové jekly

V detailu každého z nerezových jeklů si můžete zvolit požadovanou délku. Nerezové jekly prodáváme v délkách 1–6 metrů. Pokud sháníte atypický rozměr nerezových jeklů, jste u nás správně – na základě vašich požadavků můžeme požadovaný nerezový jekl nařezat na jiné rozměry. Své přání prosím uveďte v poznámce objednávky nebo nás rovnou kontaktujte. Služba řezání nerezových jeklů je zpoplatněna podle tohoto ceníku.

Doprava nerezových jeklů v nadměrných velikostech

Kromě možnosti osobního odběru v Brně jsme schopni nerezové jekly doručit kamkoliv v rámci ČR. Obávat se nemusíte ani nákupu nerezových jeklů v netradičních délkách – je možné bez problému doručit i zboží v délce 6 metrů. Veškeré informace o ceně a možnostech dopravy zboží v nadrozměrných velikostech najdete zde.

Potřebujete jiný tvar nerezových jeklů?

V této kategorii najdete nejoblíbenější tvar nerezových jeklů – nerezové jekly čtvercové. Nezapomněli jsme ale ani na zákazníky s jinými požadavky a proto u nás můžete nakupovat také:

Prohlédnout si můžete také náš kompletní sortiment nerezových polotovarů

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám pomůžeme s nákupem nejvhodnějších nerezových jeklů ve čtvercovém i jiném tvaru pro vámi zamýšlené účely. Kontaktovat nás můžete s pomocí tlačítka pro rychlý kontakt nebo jakkoliv jinak – veškeré informace najdete v sekci Kontakty.

Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu