Klepadla, úchyty

V této kategorii můžete pohodlně vybírat a nakupovat kovové polotovary v podobě klepadel na dveře, úchytů, madel a uchycení madel. Klepadla na dveře i další položky v této kategorii mají unikátní design, který souzní zejména s kovovými branami v…

Zobrazit více
Žádná položka

K čemu se klepadlo na dveře používá? 

Klepadla na dveře jsou obvykle vyrobena z kovu a umisťují se přímo na vchodové dveře nebo do jejich blízkosti. Slouží k pohodlnějšímu klepání na dveře a s jejich pomocí snadno zvenku upozorníte na svoji přítomnost. 

Klepadlo na dveře je zároveň ozdobným prvkem. Kovové klepadlo na dveře může mít jednoduchý design, oblíbené jsou ale také kombinace se zvířecími hlavami (klepadlo na dveře lev) nebo náboženské motivy. Tradice klepadla na dveře – lva pochází z Velké Británie, kde se často používá jako symbol pro ochranu domu.

Materiál klepadel na dveře a úchytů

Klepadla na dveře, madla a úchyty v této kategorii jsou vyrobeny z kvalitního kovu bez povrchové úpravy nebo s černým nátěrem. V nabídce najdete také kovové polotovary od italského výrobce Combi Arialdo ze slitiny hliníku. 

Klepadlo na vchodové dveře, úchyty i madla jsou vhodné pro venkovní použití a bez problému odolávají nepřízni počasí i změnám teplot.

Kam se hodí kovové klepadlo na dveře nebo zdobený úchyt? 

Klepadla na dveře byla vždy symbolem prestiže a stylu. Hodí se jak na starší domy, například s dřevěnými dveřmi, tak třeba na chalupy nebo ubytování v rustikálním stylu. Kovové klepadlo na dveře ale může zdobit i vchod do moderních domů.

Zdobené kovové úchyty a madla najdou využití na branách, plotech, zábradlích a dalších kovářských výrobcích. 

Proč si pořídit klepadlo na dveře nebo další kované polotovary od KOVOINOX?

  • Kvalitní klepadla na dveře a další kovové doplňky pocházejí z naší vlastní výroby
  • Objednávku odesíláme obvykle do 48 hodin
  • Rádi poradíme s výběrem klepadla na dveře i s čímkoliv jiným 
  • Věrní zákazníci mohou získat výhody díky členství ve věrnostním programu

Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků KOVOINOXU ještě dnes a poznejte sami, proč jsme u nich tak oblíbení.

Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu