Z jakých komponentů si sestavit perfektní nerezové zábradlí

Nevíte si rady s naší širokou nabídkou komponent pro sestavení nerezového zábradlí? Pročtěte si naše tipy nebo nám pošlete zprávu. Rádi vám s výběrem jednotlivých součástí nerezového zábradlí pomůžeme.

Nerezové zábradlí na schodiště

Nerezové zábradlí na schodiště je perfektní volbou pro interiér i exteriér. Dle libosti můžete pro nerezové zábradlí na schodiště použít kulaté nerezové sloupky nebo hranaté čtvercové sloupy.
Sloupy pro nerezové zábradlí na schodiště doplňte madlem: pro venkovní použití volte odolná nerezová madla, pro použití v interiéru můžete zvolit i madla dřevěná, která modernímu nerezovému zábradlí trochu uberou na chladnosti. Jako výplň nerezového zábradlí na schodiště jsou vhodná lanka, trubky, plech nebo módní sklo.

Nerezové zábradlí na balkon

Nerezové zábradlí na balkon se hodí ke všem typům fasády a ke všem architektonickým stylům. Nerezové zábradlí může tvořit také tzv. francouzský balkon, což jsou balkony s minimem nerezových sloupků, s nerezovým madlem a elegantní výplní ze skleněných tabulí. Vše potřebné pro nerezové zábradlí na balkon najdete v samostatné kategorii.

Nerezové zábradlí na terasu

Nerezové zábradlí na terasu je podobné nerezovému zábradlí na balkon. Stejně jako v případě balkonu můžeme s pomocí nerezových komponentů a skla vytvořit tzv. francouzskou terasu.

Pro klasický vzhled nerezového zábradlí na terasu volíme nerezové sloupky (kulaté či hranaté), odolné nerezové madlo, kterému nebude vadit déšť, sníh ani slunce a výplň dle libosti.

Interiérové zábradlí

Při skládání interiérového zábradlí se fantazii meze nekladou. Všechny varianty nerezového interiérového zábradlí, ať už kompletně z nerezu nebo s dřevěnými prvky (např. dřevěné madlo) budou vypadat perfektně, budou plnit bezpečnostní funkci a budou se snadno udržovat.

Pro velmi moderní interiéry se hodí interiérové zábradlí se skleněnou výplní, teplo domova zase podpoří nerezové interiérové zábradlí v kombinaci s bukovým dřevem. Pro jemnější dojem doporučujeme jako výplň zvolit namísto nerezových trubek subtilnější lanka.

Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí Kovoinox
Nerezové zábradlí Kovoinox
Nerezové zábradlí na schodiště
Nerezové zábradlí na schodiště

Nerezové zábradlí - reference

Podívejte se na fotografie instalací nerezového zábradlí. Řešíte nerezové zábradlí? Nakupte po dílech naši nerezovou stavebnici a smontujte si nerezové zábradlí na míru.

Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí na schodiště
Nerezové zábradlí na schodiště
Nerezové zábradlí stavebnice
Nerezové zábradlí stavebnice
Díly na nerezové zábradlí
Díly na nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí po sestavení

Podívejte se na ukázku, jak může vypadat schodišťové nerezové zábradlí, které je postavené ze stavebnice.

Kam všude se hodí nerezové zábradlí od KOVOINOX?

Svépomocí sestavené nerezové zábradlí z nerezových sloupů, nerezové či dřevěného madla a s výplní dle vlastních představ má široké možnosti využití. Kompletní nerezové zábradlí od KOVOINOX se bude skvěle vyjímat třeba jako:

  • Nerezové zábradlí na schodiště
  • Nerezové zábradlí na balkon
  • Nerezové zábradlí na terasu
  • Interiérové zábradlí

Proč je nerez právě pro zábradlí tou nejlepší volbou?

Moderní materiál, jakým nerez bezesporu je, je vysoce odolný, má dlouhou životnost a velmi snadno se udržuje. Proto jej lze použít jak v exteriéru (nerezové zábradlí na schodiště, nerezové zábradlí na balkon, nerezové zábradlí na terasu), tak v interiéru (nerezové interiérové zábradlí).

Nerezové zábradlí venku bez problému odolává vnějším vlivům jako je déšť, sníh či změny teplot a v interiéru se zase velmi snadno udržuje a může být i zajímavým doplňkem prostoru. 

Neváhejte a doplňte exteriér i interiér svého domu moderním designovým prvkem v podobě nerezového zábradlí.

Venkovní zábradlí

Nerezové zábradlí je nejideálnějším typem venkovního zábradlí. Narozdíl od zábradlí dřevěného totiž nerezové venkovní zábradlí z kvalitní oceli dokáže odolat vodě, slabým kyselinám a je-li vyrobeno z nerezu AISI 316, nemusíme se obávat ani koroze.

Nerezové venkovní zábradlí je vhodné doplnit nerezovým madlem, aby byla zajištěna maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům.
K údržbě nerezového venkovního zábradlí slouží ošetřovací přípravek ve spreji, který zabraňuje opětovnému znečištění a eliminuje také otisky prstů na nerezovém materiálu. Případnou rez z venkovního zábradlí snadno odstraníte s pomocí odrezovače.

Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu