Proč chtít nerezové zábradlí v lesku?

Lesklé nerezové zábradlí působí elegantně a luxusně za všech okolností. Nerez je zároveň materiál snadný na údržbu a tak se nemusíte obávat, že vaše nové lesklé nerezové zábradlí budete muset bez přestání leštit.

Nerezové zábradlí v lesku také lépe odráží světlo a dokáže dokonce opticky zvětšit interiér. Lesklé nerezové zábradlí je také nápadnější než matné a proto dokáže vytvořit zajímavý prvek v jinak jednoduše zařízeném prostoru.

Údržba lesklého nerezového zábradlí

Ačkoliv se říká, že lesklé povrchy jsou na údržbu velmi složité, v případě lesklého nerezového zábradlí to neplatí. Pro každodenní čištění si vystačíte s kvalitní suchou švédskou utěrkou, kterou případné otisky jednoduše vyleštíte.

Pro důkladnější čištění nerezového zábradlí v lesku doporučujeme přípravky z kategorie ošetření nerezi. Ošetřovací přípravek ve spreji je pro lesklé nerezové zábradlí přímo ideální: zbaví jej špíny, mastnoty a otisků a navíc zabrání opětovnému znečištění.

Pro čištění nerezového zábradlí v lesku nedoporučujeme silně abrazivní čističe ani přípravky s obsahem agresivních chemikálií. Máte-li dotazy ohledně údržby lesklého nerezového zábradlí, neváhejte nás kontaktovat.

Kam se hodí nerezové zábradlí v lesku?

Nerezové zábradlí v lesku se hodí v podstatě všude, záleží jen na vašem osobním vkusu. Lesklé nerezové komponenty vypadají skvěle také v kombinaci s dřevem a sklem. Zábradlí z nerezu je odolné, stálobarevné a má dlouhou životnost. Proto jej lze bez problémů používat jak v domech, bytech a budovách, tak venku, kde odolá nepřízni počasí, teplotním výkyvům i agresivním látkám.

Lesklé nerezové zábradlí můžete použít jako: 

  • Nerezové zábradlí na schodiště
  • Nerezové zábradlí na terasu
  • Interiérové zábradlí
  • Nerezové zábradlí na balkon
Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí Kovoinox
Nerezové zábradlí Kovoinox
Nerezové zábradlí na schodiště
Nerezové zábradlí na schodiště

Nerezové zábradlí - reference

Podívejte se na fotografie instalací nerezového zábradlí. Řešíte nerezové zábradlí? Nakupte po dílech naši nerezovou stavebnici a smontujte si nerezové zábradlí na míru.

Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí na schodiště
Nerezové zábradlí na schodiště
Nerezové zábradlí stavebnice
Nerezové zábradlí stavebnice
Díly na nerezové zábradlí
Díly na nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí po sestavení

Podívejte se na ukázku, jak může vypadat schodišťové nerezové zábradlí, které je postavené ze stavebnice.

Kam všude se hodí nerezové zábradlí od KOVOINOX?

Svépomocí sestavené nerezové zábradlí z nerezových sloupů, nerezové či dřevěného madla a s výplní dle vlastních představ má široké možnosti využití. Kompletní nerezové zábradlí od KOVOINOX se bude skvěle vyjímat třeba jako:

  • Nerezové zábradlí na schodiště
  • Nerezové zábradlí na balkon
  • Nerezové zábradlí na terasu
  • Interiérové zábradlí

Proč je nerez právě pro zábradlí tou nejlepší volbou?

Moderní materiál, jakým nerez bezesporu je, je vysoce odolný, má dlouhou životnost a velmi snadno se udržuje. Proto jej lze použít jak v exteriéru (nerezové zábradlí na schodiště, nerezové zábradlí na balkon, nerezové zábradlí na terasu), tak v interiéru (nerezové interiérové zábradlí).

Nerezové zábradlí venku bez problému odolává vnějším vlivům jako je déšť, sníh či změny teplot a v interiéru se zase velmi snadno udržuje a může být i zajímavým doplňkem prostoru. 

Neváhejte a doplňte exteriér i interiér svého domu moderním designovým prvkem v podobě nerezového zábradlí.

Venkovní zábradlí

Nerezové zábradlí je nejideálnějším typem venkovního zábradlí. Narozdíl od zábradlí dřevěného totiž nerezové venkovní zábradlí z kvalitní oceli dokáže odolat vodě, slabým kyselinám a je-li vyrobeno z nerezu AISI 316, nemusíme se obávat ani koroze.

Nerezové venkovní zábradlí je vhodné doplnit nerezovým madlem, aby byla zajištěna maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům.
K údržbě nerezového venkovního zábradlí slouží ošetřovací přípravek ve spreji, který zabraňuje opětovnému znečištění a eliminuje také otisky prstů na nerezovém materiálu. Případnou rez z venkovního zábradlí snadno odstraníte s pomocí odrezovače.

Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu