V kategorii nerezové zábradlí nabízíme kvalitní a cenově výhodné komponenty pro snadné sestavení montovaného nerezového zábradlí (včetně venkovního nerezového zábradlí), které se snadno přizpůsobí jakémukoliv schodišti či balkonu. V této kategorii najdete také nerezová a dřevěná madla připravená k montáži na stěnu.

Sestavte si vlastní nerezové zábradlí 

V naší nabídce najdete vše potřebné pro jednoduché zhotovení nerez zábradlí. K sestavení nerezového zábradlí či venkovního nerezového zábradlí potřebujete:

  • Nerezové sloupy
  • Nerezové nebo dřevěné madlo
  • Výplň zábradlí (trubku, sklo, plech nebo lanko)

Nerezové sloupy pro nerezové zábradlí

KOVOINOX nabízí pro kompletaci nerez zábradlí hned několik typů nerezových sloupů. Všechny sloupy jsou určené pro přímou montáž a není na nich potřeba nic upravovat (jsou stejné jako na obrázcích).
Vybírat si můžete z kulatých, čtvercových a venkovních sloupů (určených např. pro francouzské balkony). Sloupy pro nerezové zábradlí standardně nabízíme v úpravách BRUS a LESK a v úpravě pro prutové výplně, skleněné výplně i pro zábradlí bez výplně. Máte-li zájem o nerezové zábradlí pro jakoukoliv jinou výplň, neváhejte nás kontaktovat

Sloupy pro nerez zábradlí na míru

Přestože v této kategorii najdete sloupy pro nerezové zábradlí ve standardizovaných rozměrech, vyrábíme také sloupy na míru. V případě individuálních požadavků nám prosím zašlete poptávku a my se Vám ozveme.

Madla pro nerezové zábradlí

Madlo je důležitým bezpečnostním prvkem každého zábradlí. Vyberte si u nás nerezové madlo (vhodné také pro venkovní nerezové zábradlí) nebo dřevěné madlo z bukového dřeva.

Cenově výhodné nerez zábradlí od KOVOINOX 

Všechny komponenty pro venkovní nerezové zábradlí i interiérové nerez zábradlí se snažíme nabízet za příjemné ceny. Ještě lepší cenovou nabídku můžete získat díky registraci do věrnostního programu e-shopu KOVOINOX

Proč si vybrat nerezové zábradlí od KOVOINOX?

  • Sestavení nerez zábradlí s komponenty od nás zvládne každý
  • Vše pro nerezové zábradlí Vám dodáme kamkoliv v rámci České republiky
  • Věrným zákazníkům nabízíme výhodnější ceny
  • Již od 1500 Kč můžete získat dopravu zdarma
  • S výběrem komponentů pro nerez zábradlí Vám rádi poradíme
Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelných zákazníků odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu