Vítejte v kategorii pohony křídlových bran a příslušenství. V nabídce KOVOINOX najdete pohony bran od ověřených a tradičních italských výrobců NICE a KEY Automation. Prodáváme pohony jednokřídlých bran, pohony dvoukřídlých bran, posuvné pohony, pohony pro garážové brány, pohony pro automatické dveře, pohony pro závory a další.

Jak fungují pohony křídlových bran?

Automatizace křídlové brány pohonem je realizována pomocí dvou základních komponentů: řídící jednotky a pohonu brány. Do řídící jednotky přivedete napájení o velikosti 230V a z ní jsou jednotlivá ramena pohonu napájena 24V.
Zpravidla je doplňkem pohonu bran také dálkové ovládání vrat, které je realizováno s pomocí přijímače rádiového signálu a vysílače rádiového signálu (dálkový ovladač).

Jak vybírat pohony bran?

Pohony křídlových bran se vybírají dle rozměru křídla, které pohon bude táhnout. Ostatní pohony bran můžete vybírat podle hmotnosti brány a šířky průjezdu brány. Pro zjednodušení Vašeho výběru jsou pohony bran sestaveny v ucelených sadách.

Příslušenství k pohonům bran

Kromě pohonů bran a pohonů křídlových bran u nás najdete také kompletní příslušenství k automatizaci bran. Vybírat můžete například fotobuňky, vysílače, záložní zdroje, GSM moduly, výstražné majáky, čipové přístupy, klávesnice, externí přijímače a další. 

Náhradní díly pro pohony křídlových bran

Jako jedni z mála nabízíme kompletní sortiment náhradních dílu pro pohony bran značek KEY Automation a NICE. 

Nejvýhodnější pohony křídlových bran od KOVOINOX

Pohony křídlových bran i všechny naše další komponenty se snažíme nabízet za výhodné ceny. Nižší ceny můžete snadno dosáhnout díky registraci ve věrnostním programu KOVOINOX

Nevíte si rady s výběrem pohonů bran?

KOVOINOX je tu vždy pro Vás. Rádi vám poradíme s výběrem pohonu jednokřídlé brány i jakéhokoliv dalšího sortimentu. Neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@kovoinox.cz, telefonní číslo +420 770 180 005 nebo využijte formuláře pro rychlý kontakt.

Proč si vybrat pohony bran od KOVOINOX?

  • Nabízíme pouze kvalitní a ověřený sortiment
  • 95 % zboží máme skladem a odešleme jej do 24 hodin
  • Doručujeme po celé České republice
  • Možnost registrace do věrnostního programu
  • Již od 1500 Kč můžete získat dopravu zdarma
  • Jsme hrdým držitelem Heureka certifikátu Ověřeno zákazníky
  • Možnost využití osobního odběru zboží zdarma (Brno)
Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelných zákazníků odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu