Posuvné pohony v naší nabídce se dají rozdělit do tří skupin: Road, Robus a Run. U nejprodávanějších pohonů nabízíme šest možnosti - samostatný pohon, ke kterému je zpracována v detailu komplet dokumentace, pak pohon s jedním dálkovým ovladačem dále předpřipravené sady s příslušenstvím s i bez majáku a nakonec předpřipravené sady s příslušenstvím a ozubeným hřebenem s i bez majáku.

Pohony Road používají napájení 230V a zapojení příslušenství je realizováno univerzálně, tj. mají mírně komplikovanější klasickou elektrikářskou schéma zapojení. Mají zabudovaný přijímač rádiového signálu, díky čemuž jsou cenově výhodné, na druhou stranu umožňují pouze základní programovací funkce a mají průměrný motor, takže jejich použití doporučujeme pouze pro domácí prostředí s nenáročným využitím.

Pohony Robus jsou, co se týče programovací stránky, mnohem bohatší vybavené jako pohony Road a rovněž mají spolehlivější motory i při nízkých teplotách. Používají také napájení 230V, které si ale dále transformují na 24V, takže je možnost napájení pohonů Robus i přes solární panel, nebo záložní baterii.

Pohony rodiny Run jsou v principu totožné s pohony Robus, akorát mají masivnější provedení těla a výkonné motory, tím pádem jsou vhodné i na náročnější průmyslové použití.

Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelných zákazníků odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu