V naší nabídce najdete kvalitní nerezové profily různých tvarů. Nerezové profily máme ve formě nerezových trubek, čtvercových nerezových jeklů, obdélníkových nerezových jeklů. Také do nerezových profilů řadíme nerezové kruhové tyče (s výplní), nerezové čtyřhrany a také nerezové ploché tyče.

Nerezové profily všech typů nabízíme ve více variantách. Všechna provedení nerezových profilů spojuje vysoká kvalita, odolnost a dlouhá životnost. 

Materiál a povrch nerezových profilů

Nerezové profily jsou vyráběny z kvalitní a odolné nerezové oceli dvou typů: 

Nerezové profily z AISI 304 – jde o nejčastěji používanou nerezovou ocel která dokáže odolat vodě i slabým kyselinám.

Nerezové profily z AISI 316 – nerezové profily z tohoto typu oceli jsou odolné vůči korozi.

Co se týče povrchu nerezových profilů, najdete v naší nabídce nerezové profily lesklé, broušené nebo kartáčované. Veškeré informace o materiálu a povrchu výrobky najdete vždy v jeho detailu. Podle těchto parametrů můžete nerezové profily také filtrovat a usnadnit si tak jejich výběr i nákup.

Jeklové nerezové profily

Jekl je jiné označení pro nerezový profil. Jekly se obvykle vyrábí podle dané normy. V naší nabídce najdete nerezové jekly čtvercové a obdélníkové. Najdou uplatnění například při stavbě železných konstrukcí.

Tvar nerezových profilů

Vedle nerezových jeklových profilů ve tvaru čtverce nebo obdélníku vyrábíme také trubky a tyče, ploché tyče a čtyřhrany. K oblíbeným tvarům nerezových profilů patří také nerezové profily I nebo nerezové profily U. Nerezové profily jsme schopni vyrobit také na zakázku. Pokud jste v naší nabídce nenašli vyhovující tvar nerezových profilů, neváhejte nás kontaktovat.

Kde se používají nerezové profily

Nerezové profily včetně nerezových jeklů najdou využití v průmyslu, architektuře, ve stavebnictví a v dalších odvětvích. Výjimkou není ani oblast potravinářství nebo zdravotnictví. 

Proč si vybrat nerezové profily a nerezové jekly od KOVOINOXU?

  • Máme nerezové profily pro všechny. Od nerezových profilů a jeklů ve tvaru čtverce, obdélníku nebo kovové tyče až po nerezové profily jiných tvarů.
  • Nerezové jekly můžeme vyrobit i na míru. Hledáte nerezový profil ve tvaru I nebo U? Kontaktujte nás a jistě spolu najdeme vhodné řešení.
  • Nabízíme věrnostní program. Jeho členům pak při nákupu nerezových profilů a dalších nerezových polotovarů nabízíme výhodnější ceny.
  • Většinu nerezových profilů a jeklů máme skladem. Po objednání zásilku obvykle odesíláme do 24 hodin nebo ji nachystáme pro osobní odběr v Brně.
  • Nákup na KOVOINOXU doporučuje 99 % spokojených zákazníků. Chválí si zejména rozmanitost sortimentu, skvělé ceny a rychlé odeslání.
Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu