V této kategorii najdete těsnění mezi skla dveří a stěnu či podlahu. Podobně jako silikonové těsnící profily tato těsnění skla zabraňují případnému poškození či dokonce rozbití skleněných tabulí a také eliminují průchod vzduchu mezi místnostmi.  Využití najdou také ve sprchových koutech. Těsnění na sklo také slouží jako zvuková izolace a zpomaluje pohyb skleněných dveří tak, aby nedošlo k jejich poškození.

Typy těsnění skla

V nabídce KOVOINOX si můžete vybírat plastové těsnění na sklo. Dále existují silikonové těsnící profily nebo gumové těsnění na sklo s podobnými funkcemi.

Jak vybírat těsnění skla

Plastové těsnění na sklo se umisťuje na okraj skleněných dveří, aby nedocházelo k přímému kontaktu s podlahou nebo stěnou. Těsnění skla tedy vybírejte podle rozměru skleněné tabule a její tloušťky. 

V sortimentu KOVOINOX najdete také magnetické těsnění mezi skla dvojitých skleněných dveří pro sprchové kouty, které usnadňuje jejich zavírání a zamezuje úniku vody do prostoru koupelny.

Nevíte, jaké těsnění mezi skla zvolit?

Neváhejte a obraťte se se svým dotazem přímo na nás. Rádi vám s výběrem těsnění skla pomůžeme. 

Těsnění skla a skleněné systémy

V nabídce KOVOINOX toho najdete mnohem více než jen těsnění skla. S dalšími vhodnými produkty ze sortimentu skleněných systémů KOVOINOX si můžete sestavit třeba skleněné posuvné dveře nebo sprchový kout na míru.
Zaujmou vás může také zakázková výroba – v případě zájmu o atypické rozměry nás neváhejte kontaktovat a spolu jistě najdeme vhodné řešení.

Proč si vybrat těsnění skla od KOVOINOXU

  • Rychlé dodání
  • Příjemné ceny
  • Široký sortiment nerezových a kovových polotovarů, plastových komponentů a dalších výrobků
  • Rádi vám poradíme s výběrem těsnění skla i čehokoliv dalšího
Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu