V kategorii trubkových pohonů můžete vybírat a nakupovat nejen kvalitní roletové trubkové pohony, ale také příslušenství k nim. Montáž trubkového pohonu vrat je velmi snadná a zvládnete ji svépomocí.

Co je roletový trubkový pohon

Roletový trubkový pohon je určený pro ovládání roletových vrat nebo předokenních rolet a podobných zařízení. Trubkový pohon vrat se používá také pro vnitřní i venkovní markýzy a žaluzie. Trubkový pohon se zabudovanou elektronikou lze ovládat na dálku. Je vhodné trubkový pohon doplnit klikou pro odblokování, kterou taktéž najdete v naší nabídce.

Jak vybírat trubkový pohon?

Trubkové pohony vrat a rolet se mohou lišit množstvím otáček (rychlostí), způsobem ovládání a dalšími vlastnostmi. V detailu každého trubkového pohonu z naší nabídky najdete podrobnější informace, rozměry a další údaje, které vám mohou výběr roletového trubkového pohonu usnadnit. Pokud si ani tak s výběrem nevíte rady, jsme tu pro vás – neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám svoji představu o trubkovém pohonu. Díky tomu vám budete moci vymyslet řešení na míru.

Příslušenství k trubkovému pohonu vrat

K trubkovému pohonu si můžete zakoupit také adaptéry nebo kliky, které zajistí bezproblémové fungování roletového trubkového pohonu u vás doma. Další příslušenství najdete v sekci Pohony.

Proč si pořídit trubkový pohon u KOVOINOXU

  • Trubkové pohony máme skladem a můžeme je ihned odeslat
  • Roletový trubkový pohon od nás ideálně doplní roletová vrata, markýzu nebo předokenní žaluzie
  • Zákazníci oceňují kvalitu našeho zboží, rychlé odeslání a perfektně zabalené zásilky
  • Vlastníme Heureka certifikát Ověřeno zákazníky
  • Můžete se zapojit do věrnostního programu KOVOINOX
  • Při nákupu nad 5000 Kč získáte dopravu zdarma
  • Využít můžete také osobní odběr v Brně
Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu