Pohony, příslušenství - závory

Závory mohou sloužit jako silniční závory, vstupní závory či parkovací rampy. Je to jednoduchý a účinný způsob jak kontrolovat vjezd a výjezd do firem, podniků, parkovišť a jiných zabezpečených míst. Nabízíme závory typu NICE a KEY. Závory NICE…

Zobrazit více
Žádná položka

Kam se hodí silniční závory?

Silniční závory se hodí všude tam, kde chceme mít kontrolu nad pohybem vozidel. Nesmí chybět u větších budov, institucí, škol, parkovacích areálů, garáží, průmyslových areálů atd. Silniční závory mohou účinně kontrolovat:

Vjezd vozidel – vstupní závory nebo tzv. vjezdové závory mohou využívat různé technologie. Automatické závory dokáží také zaznamenávat počet vozidel nebo se dají ovládat na dálku.

Výjezd vozidel – výjezdové závory jsou, podobně jako vstupní závory, významným bezpečnostním prvkem. Lze s nimi kontrolovat výjezd vozidel v podstatě odkudkoliv.

Parkoviště – parkovací závory jsou automatické závory, které se umisťují k vjezdu a výjezdu parkovišť, nadzemních i podzemních garáží apod. 

Sortiment silničních závor od KOVOINOX

Pro snadnější výběr jsme pro sortiment silničních závor rozdělili do čtyř podkategorií:

Jak vybírat vstupní závory?

Výběr vstupní závory, parkovací závory nebo výjezdové závory by měl začínat u šíře průjezdu. V našem sortimentu najdete jak silniční závory pro průjezdy do 4 metrů, tak závory pro průjezdy širší než 4 metry. Dále je třeba si promyslet, zda chci kompletní sestavu nebo pouze samostatnou závoru.
Při výběru silniční závory je nutné zohlednit také intenzitu provozu. Automatické závory mohou obstarat jak běžný provoz (silniční závory NICE WIDE), tak intenzivní (silniční závory NICE BAR). Vjezdové závory mohou mít také různé vychytávky jako více způsobů ovládání, majáček, ovládání mobilním telefonem apod.

Pokud si s výběrem silničních závor nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat. V detailu každého z produktů najdete i návod k použití, který vám může přiblížit, jak automatická závora funguje a zda je vhodná právě pro vás.

Proč si pořídit vjezdovou závoru právě u nás?

  • Silniční závory nabízíme mimo jiné v kompletních sadách, které lze rovnou montovat
  • Vjezdové i výjezdové závory u nás pořídíte za skvělou cenu
  • Za nákup automatické závory získáte věrnostní body, se kterými lze uhradit další objednávky
  • Rádi vám poradíme s výběrem vstupních závor i čehokoliv dalšího
Věrnostní program

Věrnostní program

Pravidelné zákazníky odměníme, více informací se dozvíte kliknutím na ikonu